Kontakt

karta

Kontor

Telefon, växel: 044 – 636 77
Telefontid vardagar mellan kl. 7 och 16.

E-post: info@folkesbygg.se

Folkes Bygg & Byggnadsvård
Bössebacken Gubbalyckan 2187
289 50 Hanaskog

Ring gärna växelnumret så kopplas du till rätt person.

Projektledare, rådgivning etc:
Jonas Gustafsson – 0769 49 00 32 – jonas@folkesbygg.se
David Carlsson – 0769 49 00 33 – david@folkesbygg.se

Butik

Vår fysiska butik i Gubbalyckan, har följande öppettider:

Måndag–Onsdag 8–12
Torsdag–Fredag 13–18
Helgdagar Stängt

E-post: butik@folkesbygg.se

Butiksansvarig:
Albin Carlsson – 0709 19 20 90 – albin@folkesbygg.se

Butikspersonal:
Johanna – 0769 49 00 31 – johanna@folkesbygg.se
Per – 0769 49 25 60 – per@folkesbygg.se

Ekonomi

Fakturafrågor och liknande kan skickas till ekonomiansvarig – ekonomi@folkesbygg.se

För kontaktuppgifter till övriga anställda hänvisar vi till kontoret.